Cennik

Egzamin 8-klasisty

Standardowy

Od września do maja

120 zł za zajęcia
(110 minut)

Liczba zajęć:

28-32 x 110 minut

Cena za cały kurs:

3 360 – 3 840 zł

Intensywny

Od stycznia do maja

150 zł za zajęcia
(135 minut)

Liczba zajęć:

14-16 x 150 minut

Cena za cały kurs:

2100 – 2 400 zł

Feryjny

Podczas ferii zimowych

280 zł za zajęcia
(4 godziny)

Liczba zajęć:

5 x 4 godziny

Cena za cały kurs:

1 400 zł

Arkusze

Od marca do maja

160 zł za zajęcia
(140 minut)

Liczba zajęć:

8-10 x 140 minut

Cena za cały kurs:

1280 – 1 600 zł

Matura

Standardowy

Od września do kwietnia

140-160 zł za zajęcia
(110 minut)

Liczba zajęć:

28-35 x 110 minut

Cena za cały kurs:

3 920 – 5 600 zł

Intensywny

Od stycznia do kwietnia

200 zł za zajęcia
(135 minut)

Liczba zajęć:

14-16 x 135 minut

Cena za cały kurs:

2 800 – 3 200 zł

Maturalny ekspres matematyczny

W trakcie majówki

280 zł za zajęcia
(4 godziny)

Liczba zajęć:

4 x 4 godziny

Cena za cały kurs:

1 120 zł

Rozprawka maturalna

Podczas ferii zimowych i majówki

280 zł za zajęcia
(4 godziny)

Liczba zajęć:

4-5 x 4 godziny

Cena za cały kurs:

1 120 – 1 400 zł

Matura ustna z języka polskiego

Podczas ferii zimowych i majówki

280 zł za zajęcia
(4 godziny)

Liczba zajęć:

4-5 x 4 godziny

Cena za cały kurs:

1 120 – 1 400 zł

Efektywna nauka

Zajęcia grupowe dla uczniów szkół podstawowych

Zaczynamy gdy zbierze się grupa

133 zł za zajęcia
(90 minut)

Liczba zajęć:

12 x 90 minut

Cena za cały kurs:

1 600 zł

Zajęcia grupowe dla uczniów szkół średnich

Zaczynamy gdy zbierze się grupa

142 zł za zajęcia
(90 minut)

Liczba zajęć:

12 x 90 minut

Cena za cały kurs:

1 700 zł

Zajęcia indywidualne dla uczniów szkół podstawowych i średnich

Ustalamy terminy indywidualnie

185 zł za zajęcia
(55 minut)

Liczba zajęć:

12 x 90 minut

Cena za cały kurs:

2 220 zł

Korepetycje

Szkoła podstawowa

Indywidualne:

120 zł/os. za 55 minut

Przy 2 osobach:

100 zł/os. za 55 minut

Przy 3-4 osobach:

80 zł/os. za 55 minut

Szkoła podstawowa (konkursy i olimpiady)

Indywidualne:

200 zł/os. za 55 minut

Przy 2 osobach:

170 zł/os. za 55 minut

Przy 3-4 osobach:

150 zł/os. za 55 minut

Szkoła średnia – podstawa

Indywidualne:

140 zł/os. za 55 minut

Przy 2 osobach:

120 zł/os. za 55 minut

Przy 3-4 osobach:

100 zł/os. za 55 minut

Szkoła średnia – rozszerzenie

Indywidualne:

160 zł/os. za 55 minut

Przy 2 osobach:

140 zł/os. za 55 minut

Przy 3-4 osobach:

120 zł/os. za 55 minut

Doradztwo zawodowe

Szkoła podstawowa

Zajęcia indywidualne:

400 zł za 1 spotkanie (55 minut)

Cena dla naszych klientów:

300 zł za 1 spotkanie (55 minut)

Szkoła średnia

Zajęcia indywidualne:

450 zł za 1 spotkanie (55 minut)

Cena dla naszych klientów:

350 zł za 1 spotkanie (55 minut)

Dorośli

Zajęcia indywidualne:

750 zł za 2 spotkania (po 55 minut)

Cena dla naszych klientów:

650 zł za 2 spotkania (po 55 minut)

Pozostałe kursy

LekturLOVEnik

Zaczynamy gdy zbierze się grupa

140 zł za zajęcia
(110 minut)

Liczba zajęć:

12 x 110 minut

Cena za cały kurs:

1 680 zł

Pisz Geniuszu

Zaczynamy gdy zbierze się grupa

140 zł za zajęcia
(110 minut)

Liczba zajęć:

Dla klas 7. – 5 x 110 minut

Dla klas 8. – 10 x 110 minut

Cena za cały kurs:

700 – 1 400 zł

Egzamin FCE

Zaczynamy gdy zbierze się grupa

225 zł za zajęcia
(110 minut)

Liczba zajęć:

26 x 110 minut

Cena za cały kurs:

5 850 zł

Test predyspozycji językowych

Zaczynamy gdy zbierze się grupa

120 zł za zajęcia
(85 minut)

Liczba zajęć:

10 x 85 minut

Cena za cały kurs:

1 200 zł